1.septembrī Jauniešu diena “Vindā”

VJC_Plakats_bezCrop-001

Šogad Zinību dienā, 1.septembrī, Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina bērnus un jauniešus uz pasākumu “Stāv pāri visam Valmiera”.

Pasākuma organizatori piedāvās aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Sākot jau no 15:00 Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā pie sevis aicinās Pepija Garzeķe. Būs veiklības brauciens ar velosipēdu, balonu pūšana, improvizētais trošu ceļš un vēl daudzas citas aktivitātes!
Kamēr mazie dzīvojas pagalmā, vecākiem piedāvājam “PitStop” Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” iekštelpās! Kafija, tēja un cepumi komplektā ar videomateriāliem, fotogrāfijām no iepriekšējo gadu pasākumiem, materiāliem par Valmieras Jaunatnes centra darbību un piedāvātajām programmām!
Skeitparks šogad kļūs par Jauniešu pulcēšanās vietu. Plkst. 15:00 sagaidāms atklāšanas šovs no TROYKA CREW, pēc kura sagaidāmas BMX sacīkstes. Elektronisko pieteikumu var aizpildīt – https://goo.gl/forms/ilV3taZC8UpLcm3F3.

Ap plkst. 18:00 sekos mākslinieces “VIŅA” koncerts, un breika dejas šovs iekustinās sacensību apbalvošanu.

Vakarā sekos noslēdzošais koncerts ar tādiem māksliniekiem kā The Black Pockets, Moontalk un Ghettozloba.

Dienas laikā VJC Vinda teritorijā notiks Valmieras reģiona “Lazer tag” čempionāts, kur komandas varam sākt pieteikt jau šobrīd – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnhCysOgUDtgRumEBifoOQvKY4AlOQYwfGw8rSk74_1Wm8IQ/viewform?c=0&w=1

Seko līdzi un uzzini arvien vairāk un vairāk Facebook à “Stāv pāri visam Valmiera!”

Jauniešu dienu ietvaros Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” īsteno projektu “Stāv pāri visam Valmiera”, kura ietvaros iegādāta skaņu sistēma. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Aicina jauniešus uz apmācībām “TOP līdera ABC”

LJP sadarbībā  ar biedrību “Solis tuvāk” Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Jaunatne darbībā finansēta projekta “Cooperactive II” ietvaros aicina jauniešus uz apmācībām “TOP līdera ABC”, kas notiks 2016.gada 24.-26.augustā Ānes Jauniešu iniciatīvu centrā. Apmācības tiek organizēta ar mērķi palielināt neformālās izglītības kvalitāti un atzīšanu un veicināt jauniešu…

Valmierieši startē pasaules čempionātā kuģu modeļiem

No 1. līdz 11. augustam, Haarlemā, Nīderlandē norisinājās IMBRA (International Model Boat Racing Association) pasaules čempionāts kuģu modeļiem FSR-E/H/O klasēs (radiovadāmas ātrlaivas ar iekšdedzes dzinēju)*, uz kuru Latviju pārstāvēt bija devušies valmierieši Artūrs Teteris, Jānis Grīnbergs, Gints Teteris, Kristaps Grīnbergs. Sacensības…

TIEKAMIES JAUNIEŠU PARKĀ!

Valmieras pilsētas svētkos, 13.augustā, no plkst.13.00 līdz 18.00 Vecpuišu parks jau tradicionāli pārtaps par Jauniešu parku. Jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas dos iespēju izzināt Valmieras dabu, Gaujas vēsturi, kā arī pārliecināties par to, ka zinātne var būt arī…

Turpinās pieteikšanās radošajām darbnīcām “Noslēpumi-atklājumi”

valstsjaunatnesprogramma-logo_krasains
_vienkarss_bez_laukuma_rgb_bez_fona

Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina pieteikties bērnus un jauniešus no 7 gadiem radošajām darbnīcām “Noslēpumi – atklājumi”, kas norisināsies no 15.-26.augustam.

Darbnīcās būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas vērstas uz drošības noteikumu ievērošanu un veselību. Tāpat varēs arī darboties radoši, pētīt, izzināt un jautri pavadīt pēdējās vasaras brīvlaika nedēļas.

Nodarbības notiks katru darba dienu no plkst.9.00 līdz 15.00 (pārtraukums no plkst.12.00 līdz 13.00).

Pieteikšanās radošajām darbnīcām no 1.augusta, kad Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” tiek gaidīti vecāki vai aizbildņi, lai noslēgtu līgumu.

Radošo darbnīcu maksa 20 EUR.

Iesnieguma un līguma formas ir pieejamas arī mājaslapā www.vjcvinda.lv.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 64232302

Radošo darbnīcu ietvaros Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” īsteno projektu “Stāv pāri visam Valmiera”, kura ietvaros iegādāta skaņu sistēma. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.